Systémoví analytici

23.10.2018 07:19 Praha

Plat: 55 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má praxi v oblasti IT a systémového inženýrství. Znalosti a zkušenosti ve sféře GMP environment, GMP SDLC, IT groups including infrastructure, database, analytics, and PMO, Line Management systems or Manufacturing Execution IT velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 08:43 Praha

Plat: 55 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má vysokoškolský titul případně delší praxi v oblasti IT, konfigurování databází a serverů. Znalosti a zkušenosti ve sféře SQL, Java, C++, Python, IT/IS organization units, data management, znalosti dalších jazyků velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 08:15 Praha

Plat: 69 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má delší praxi v IT. Znalosti a zkušenosti ve sféře PerkinElmer Electronic Laboratory Notebook, Systems Development Life Cycle (SDLC), Good Manufacturing Practice (cGMP), Oracle, GxP environments velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 07:50 Praha

Plat: 69 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má praxi v oblasti IT projektů. Znalosti a zkušenosti ve sféře IT solution design, Integration patterns, API design, Big Data, Data Science, Semantic technologies, Machine Learning, Internet of Things, SW development and design of applications, design microservices velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 06:48 Praha

Plat: 48 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má delší praxi v IT. Znalosti a zkušenosti ve sféře Linux, Unix, database design, SDLC, Java, .NET, Python, GAMP5, cGxP, LIMS, Chromatography and Scientific Data Management Systems, Electronic Lab Notebook velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 08:39 Praha

Plat: 69 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má praxi v technické či přírodovědné oblasti. Znalosti a zkušenosti ve sféře Delivery Management, production support, IT Architecture, Integration, Technical Leadership, SW Development Lifecycle, UML, SQL, RDBMS, Informatica, Tibco, BigData, ETL, MDM, Cloud technologies, NOSQL, RDBMS (Oracle), RDF, basic programming (Python, PLSQL, Java), technical metadata management velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 08:40 Praha

Plat: 80 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má vzdělání v oblasti IT, ekonomie, obchodního managementu či marketingu, případně praxi v těchto oblastech a v analýze dat. Znalosti a zkušenosti ve sféře BI/data warehousing area, SQL, Java/J2EE, API work, MDM, data governance velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 07:49 Praha

Plat: 48 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta s vynikajícími komunikačními, prezentačními a negociačními schopnostmi, který má vzdělání z oblasti matematiky, statistiky, dat či příbuzné, případně praxi v IT, obchodní, technické či přírodovědné oblasti. Znalosti a zkušenosti ve Biostatistics organization, pharmaceutical R&D space, IT projects & solutions, SDLC, SAS velkou výhodou. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 07:18 Praha

Plat: 70 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Jandíková Petra, tel.: 225775111, e-mail: Petra.jandikova@alcon.com - prvotní kontakt e-mailem Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 07:31 Olomouc

Plat: 20 000 Kč Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup možný ihned. Zkušenosti z oblasti IT analýzy nebo architektury a návrhu řešení. Dobrá uživatelská znalost nástrojů MS Office. Práce na kreativních projektech. Moderní zázemí. Pravidelná školení. Příjemný kolektiv. Kontakt je možný POUZE e-mailem.

detail nabídky

Systémoví analytici

23.10.2018 07:53 Praha

Plat: 60 000 Kč MÍSTO VÝKONU : Klimentská č.p. 1172/48, Nové Město, 110 00 Praha 1 / KONTAKT PRVOTNÍ E-MAILEM : HOROVÁ MARIE, e-mail: marie.horova@ksd.cz Hledáme vedoucího týmu Data Analyst, který zajistí podstatný růst naší společnosti. Jedná se o vedoucí pozici v menším týmu pěti analytiků. Základním bodem náplně práce je sledování a optimalizace výkonnosti našeho portfolia krátkodobých pronájmů. Ideální kandidát musí mít zkušenosti v řízení týmu, optimalizování výkonnosti a zejména je nezbytný zájem o čísla a analytická data naj jejichž základě musí být schopen činit rozhodnutí, které budou mít pozitivní vliv na výnosnost, rezervace a další tržní procesy. Požadujeme: 5 let zkušeností s řízením a vedením týmu, schopnost vytvářet smysluplné týmové a individuální cíle a pomáhat členům týmu, středně pokročilou úroveň MySQL, PostgreSQL nebo jiné varianty SQL, dále znalost práce se statistickým programovacím jazykem (Python, R atd.), zkušenosti s prognózováním časových řad, řízením výnosů a řízením změn. NEZBYTNÁ je komunikativní znalost angličtiny, ruštiny a ukrajinštiny, velkou výhodou je španělština a švédština.

detail nabídky

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

23.10.2018 08:02 Brno

Plat: 22 000 Kč První kontakt e-mailem: svobodova@faster.cz Nástup možný ihned Pozice: IT technik, Dohled datového centra Pracovní náplň: · Dohled provozu Datového centra a internetových připojení · Administrativa spojená s provozem Datového centra, internetového připojení · Komunikace se zákazníky z oblasti malých a středních firem · Zpracování jejich požadavků na změny nastavení služeb a servisní zásahy Požadujeme: · SŠ vzdělání · Aktivní znalost PC sítí, práce s PC · Kultivovaný mluvený i psaný projev · Samostatnost a aktivní přístup při řešení neočekávatelných situací · Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost · Ochota učit se nové věci Výhodou: · Orientace v IT · Znalost anglického jazyka Nabízíme: · práci na 12ti hodinový úvazek v režimu krátkých/dlouhých týdnů (7:00hod-19:00hod) · hlavní pracovní poměr · příplatky za práci přesčas · práce s moderními technologiemi · příjemné pracovní prostření · možnost vzdělávání a karierního růstu Zaměstnanecké výhody: Příplatky za práci přesčas, stravenky

detail nabídky