Programátoři počítačových aplikací specialisté

12.8.2018 07:46 Praha

Plat: 40 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta se zkušenostmi v oblasti programování, který umí pracovat s nástroji robotic process automation (RPA). Vyžadujeme vynikající prezentační, negociační a organizační schopnosti. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

12.8.2018 08:00 Praha

Plat: 30 000 Kč Co budete mít na starost: analýzu uživatelských požadavků a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní spolupráce na analýze zákaznických požadavků a návrhu řešení komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorbu systémové dokumentace, aplikační know-how a zkušenosti s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech Co byste měl/a splňovat:analytické myšlení, komunikační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilita - znalost AJ na komunikativní úrovni - dobrá znalost SQL, UML - základní znalost objektového programování (C# a nebo Javascript) - SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru) - očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost - znalost ČJ - pokročilá (komunikace, čtení a psaní) - znalost AJ - mírně pokročilá Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy/školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce, možnost delšího neplaceného volna, účast na zahraničních konferencích, apod.

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

11.8.2018 06:46 Praha

Plat: 39 070 Kč Kont.: emailem na jobs@bankwatch.org - průkazné zkušenosti s tvorbou a propagaci cíleného online obsahu - plynulá znalost angličtiny a ruštiny v mluvené i písemné formě- zkušenosti se systémy správy obsahu (zejména WordPress) - foto, video editační dovednosti a dobré oko pro design - znalost a nadšení pro nejnovější trendy v online komunikaci - znalost analýzy webu, SEO - znalost environmentálních a rozvojových otázek - zkušenosti s prací pro mnohostrannou rozvojovou banku - zkušenosti s realizací online komunikačních projektů včetně webových stránek- zkušenost pracovat dálkově v decentralizovaném prostředí, mezinárodní praxe.

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

11.8.2018 07:47 Bohumín

Plat: 13 000 Kč Požadavky: - Pokročilá znalost PHP a OOP - Min. základní znalost Nette/Symfony či jiného frameworku - Docházet na porady do kanceláře (Ostrava) Obsah práce: - Vývoj eshopového řešení, které provozuje již 60 obchodníků - Vytváření nových funkcí, modulů, napojování API - Řešení individuálních funkcí a speciálních požadavků Nabízí: - Odpovídající finanční ohodnocení - Možnost "Homeoffice" - Finanční bonusy / odměny - Svobodná firma s jasnými pravidly a vizí do budoucna - Kariérní růst Způsob kontaktu: Telefonicky (po-pá 9:00-18:00) nebo zasílat životopisy na email.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 08:52 Praha

Plat: 90 000 Kč Místo výkonu práce: Praze Kontakt: Hošková Jana, e-mail: jana.hoskova@ibs-sro.com Na tuto pozici hledáme kandidáta, který má zkušenosti v oblasti produktového managementu, zejména s produktovými strategiemi, marketingovými nástroji, UX a produktovým designem, Lean US, Design sprint, Double diamond a Scrum/Kanban. Nový kandidát má ideálně technické vzdělání, vynikající prezentační schopnosti, stejně jako zkušenosti s vytvářením pracovních skupin. Znalost anglického jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 06:35 Praha

Plat: 35 000 Kč Kontakt e-mailem. Náplň práce: Hledáme kolegu pro 3rd lvl support, který by měl primárně na starosti distribuci oprav, software a operačních systémů na koncové stanice, správu a rozvoj patchmanagement řešení a mobile device/application management. Požadujeme: - Výbornou znalost SCCM - Zkušenosti s OSD pomocí SCCM a MDT - Zkušenost s Software Deployment - Zkušenosti s MDM a MAM (Intune výhodou) - Zkušenosti s přípravou a správou patchmanagement řešení - U všech výše zmíněných bodů požadujeme minimálně dvouletou zkušenost v prostředí obdobného nebo většího rozsahu, tj. správa minimálně 3000 koncových zařízení - MS certifikaci v oblasti správy Workstation nebo Serever Nabízíme: Přátelský kolektiv a týmovou spolupráci Možnost podílet se na implementaci nejmodernějších IT technologií, a to zpravidla platformy Microsoft Různorodou činnost v zajímavém prostředí zdravotnického sektoru " Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy " 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí. " Příspěvek na stravování " Další zaměstnanecké benefity

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 06:10 Uherské Hradiště

Plat: 23 000 Kč Tvorba kódu v objektově orientovaném jazyce na základě zadání (po zapracování i vytváření zadání), spolupráce s testovacím oddělením na ověření požadovaných vlastností SW, tvorba vývojové a uživ. dokumentace, aktivní zapojení do rozvoje oddělení (nové metodiky při vývoji SW, zavádění nových nástrojů, společné odborné vzdělávání), znalost některého z objektově oerint. program. jazyků (C++, Delphi, C#, Python, ..), zkušenosti z prostředí vývoje v technolog. firmě výhodou, zákl. znalost AJ (čtení dokumentace), pružná prac. doba, stravenky, příspěvek na živ. pojištění, kontakt telefon nebo e-mail.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 08:30 Brno

Plat: 33 000 Kč První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Poskytování odborných znalostí v oblasti projektů a programů a zajištění efektivního poskytování více komplexních projektů SAP v rámci týmu Honeywell IT Enterprise Applications & Analytics. Budete sestavovat projektové týmy SAP a zdroje, definovat cíle projektu a dohlížet na kontrolu kvality po celou dobu jeho životního cyklu. Níže uvedené je vítáno: " Výborná znalost anglického jazyka " Bakalářský vzdělání v oboru informatiky, strojírenství nebo v příbuzném oboru nebo nebo rovnocenné pracovní zkušenosti s procesem řízení projektů, aplikace metod a nástrojů Certifikace PMP a / nebo Certifikace ITIL Experience v metodách Agile a Waterfall " Hluboké zkušenosti s poskytováním SAP programů " Hluboké zkušenosti s projekty SAP a znalostmi obchodních procesů Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 08:37 Zlaté Hory

Plat: 22 000 Kč AKTUALIZACE 10.8.2018 !!! Životopisy zasílejte na personální oddělení email: personalni@csv.cz, p.Šárka Jasanová nebo na adresu společnosti.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 08:21 Praha

Plat: 90 000 Kč Kontakt úterý 11.00 - 16.00 Znalost A.J. Alespoň 2 roky zkušenosti v oblasti JAva EE, znalost či povědomí o JBoss, Hibernate, Spring , EJB, Oracle, PostgreSQL, MyAQL, AngularJS, jQuery, HTML5, TFS Git, Subversion , JUnit, REST, Maven, Jenkins, Bamboo, AWS E C2

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 06:35 Brno

Plat: 28 000 Kč První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Podpora rozvoje IT strategie a poskytování efektivních odborných znalostí v oblasti řízení projektů pro podnikové aplikace a analytické IT. Budete podporovat vedoucí pracovníky IT k definování požadavků a implementaci projektů SAP na základě standardních globálních návrhových modelů (GDM). Níže uvedené je vítáno: " Výborná znalost anglického jazyka " Bakalářský vzdělání v oboru informatiky, strojírenství nebo v příbuzném oboru " Zkušenosti s prací pro externími partnery, zákazníky a poskytovatele dat " Zkušenosti s řízením projektů " Zkušenosti s poskytováním projektů SAP a znalost obchodních procesů Zaměstnanecké výhody: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

detail nabídky

Vývojáři softwaru

11.8.2018 07:13 Praha

Plat: 40 000 Kč Požadované dovednosti: Práce s PC, jazykové znalosti AJ - aktivní Výhody: pružná pracovní doba, práce z domu, příspěvek na sport či kulturu, relokační bnus, příspěvek na životní či penzijní pojištění, stravenky, bonus k životním událostem.

detail nabídky