Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

23.9.2017 06:40 Brno

Plat: 20 000 Kč Místo výkonu práce: BRNO Požadované dovednosti: Angličtina - středně pokročilá/minimum, znalost IT. Vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis. Vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ podmínkou. Přihlásit se do výběrového řízení na volné pozice mohou kandidáti na stránce: ibm.com/start/cz. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

detail nabídky

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)

23.9.2017 06:07 Špindlerův Mlýn

Plat: 21 000 Kč IT TECHNIK Pracovní náplň: montáž a údržba hardware (v terénu), základní údržba softwaru , běžná kontrola a údržba po stránce elektrické i mechanické, plnění operativních úkolů Požadujeme: středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření elektro nebo výpočetní technik, samostatnost, chuť na sobě pracovat, komunikativnost, flexibilita, znalost obsluhy PC na vysoké úrovni, pečlivost a spolehlivost, zvládání stresových situací, ochota a příjemné vystupování Nabízíme: nástupní mzda od 21 000 Kč, záleží na případné délce praxe, nástup možný 16.10.2017, nejpozději 1.11.2017, benefitní program, vhodné i pro absolventy, práce v dynamicky se rozvíjející společnosti, zaškolení, práce v příjemném pracovním týmu Životopis zasílejte prostřednictvím našeho webu www.skiareal.cz v odkazu společnost - kariéra. http://www.skiareal.cz/kariera Za zaslané životopisy děkujeme, vybrané uchazeče budeme kontaktovat.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

23.9.2017 06:33 Praha

Plat: 30 000 Kč Místo výkonu práce: Roháčova 188/37, Praha kontakt emailem: petr.c@tabella.cz CV i komunikace se zaměstnavatelem v AJ Požadujeme znalosti a zkušenosti s vývojem a prodejem informačních systémů a pracovních procesů, zavedených u nadnárodních korporací. Nutná znalost anglckého jazyka na vysoké úrovni.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

23.9.2017 06:19 Brno

Plat: 20 000 Kč Místo výkonu práce BRNO Požadované dovednosti: Angličtina - středně pokročilá/minimum, znalost IT. Vzdálená správa uživatelských stanic a systémů na různých platformách (Windows, Unix,...) - řešení technických problémů - komunikace s klienty el. formou - instalace operačních systémů - reporting - monitoring aktivit v rámci přidělené oblasti - zajištění bezpečnosti a chodu všech kritických součástí - zákaznický servis. Vzdělání SŠ/VŠ, znalost AJ podmínkou. Přihlásit se do výběrového řízení na volné pozice mohou kandidáti na stránce: ibm.com/start/cz. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

23.9.2017 06:25 Kuřim

Plat: 30 000 Kč První kontakt e-mailem nebo telefonicky (pracovní dny 9-15 hod.) Vzdělání - dokončené Ph.D. nebo alespoň Ph.D. student (těsně před dokončením). Požadované jazykové znalosti: ruština - rodilý mluvčí, angličtina - pokročilá, čeština - pokročilá. Vědecké zkušenosti v oboru optiky a umělé inteligence. Zaměstnanecké výhody: 1 týden dovolené navíc, stravenky, pružná pracovní doba, jazykové kurzy Místo výkonu práce: Sobriety s.r.o., Blanenská 1288/27, 664 34 Kuřim Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací

23.9.2017 08:16 Písek

Plat: 20 000 Kč Náplň práce: - správa firemní infrastruktury (WMware, servery a stanice na platformě MS Windows, Microsoft Exchange, Microsoft SQL server) - udržování informačních systémů a SW vybavení ( CAD systém Solidworks, síťové prvky, ERP Byznys, EZS, MaR) - podpora koncových uživatelů - samostatná práce při řešení problémů a zlepšování současných nástrojů, Požadujeme: - SŠ vzdělání nejlépe v oblasti IT - organizační a komunikační schopnosti - dobrá znalost platforem MS Windows a MS Office - zkušenosti se správou podnikových sítí (SQL, MS Active Directory, MS Exchange, MS Windows 7, sítě TCP/IP, LAN, WAN) - praxe na obdobné pozici a znalost prostředí výrobních společností výhodou Nabízíme: - práci ve stabilní a prosperující společnosti v perspektivním oboru - různorodou a zodpovědnou práci - práci s moderními technologiemi - dobré platové ohodnocení - širokou možnost vzdělávání a osobního růstu - místo vhodné i pro absolventy Pracovní doba: 1 směna dohodou

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací

23.9.2017 08:42 Písek

Plat: 16 000 Kč Požadavky: - vzdělání středoškolské nebo vysokoškolské elektrotechnického směru - znalost některého z programovacích jazyků (preferovány zkušenosti s programováním PLC dle IEC 61131-3) - řidičský průkaz sk. B - ochotu cestovat, časovou flexibilitu, zodpovědnost a loajalitu Nabízíme: - zajímavou a různorodou práci v privátní prosperující společnosti s více jak 20-letou historií - zaměstnanecké benefity a zajímavé finanční ohodnocení. První kontakt: Štěchová Ivana tel.:382 206 033, email: info@alfak.cz

detail nabídky

Ostatní technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

23.9.2017 07:20 Žalany

Plat: 13 400 Kč vyučení v oboru (popř. elektroobory), řidičský průkaz skupiny B, jedná se o práci ve výškách - dobrý zdravotní stav - praxe v oboru, nejlépe elektro Hlásit se telefonicky na tel.č. 604 282 963 (p.Šusta)

detail nabídky

Operátoři počítačů pro vkládání dat

23.9.2017 06:49 Praha

Plat: 35 000 Kč místo výkonu práce: Olšanská 2898/4f, Praha 3 kontakt: Berliand Marianna, e-mail: mb-ber@rambler.ru Česká obchodní spol. hledá na pozici Operátor osobní výpočetní techniky požadavky: - znalost nových produktů v oboru programátor, specialista na weby. Znalost charakteristik a podmínek na trhu v Rusku, Azerbajdžanu a Evropě, schopnost rychle analyzovat konkrétní situace a najít jejich řešení. - schopnost založit a udržovat nové projekty a realizaci trhu - vedení webu, plánování a logistika - schopnost a znalost ruského a azerbájdžáskéno jazyka - komunikace v cizím jazyce, anglicky - mluvené, česky - začátečník, plynule rusky a azerbájdžánsky - touha růst a rozvíjet firmu - osobní zájem o diskrétní povahu těchto informací - osobní zájem o společnost - touha jednat a přizpůsobit se mibilnímu pracovnímu rozvrhu, aktivní pohyb v Rusku, Azerbajdžánu, Evropě a České republice

detail nabídky

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

23.9.2017 06:12 Praha

Plat: 42 000 Kč Místo výkonu práce: Praha 5 - Smíchov Kontaktní osoba: cermakova.petra-ext@komix.cz Upřesňující informace: Jedná se o programátorské a analytické práce, spolupráce na návrhu architektury, návrh technologií a přípravu prototypů pro vývoj aplikací, účast na tvorbě technických částí nabídek, možnost vedení menšího týmu programátorů. Požadujeme praxi minimálně 3 roky v programování procesů, vývoji a rozvoji nových IS, znalost analýzy, vývoj a design SW řešení, zkušenosti s vývojem prostředí .NET a JAVA, nástrojem NS Visual studio .NET 2008, 2010, znalost SQL frameworků, znalost BI nástrojů (QlikView a Cognos), schopnost koncepční práce a rychlé orientace v nové problematice, ochotu učit se.Jazykové požadavky: angličtina = aktivní znalost slovem i písmem, ruština = aktivní znalost. Nabízíme práci na zajímavých projektech v kreativním týmu, možnost osobního a profesního rozvoje a odborné vzdělávání. Stravenky a další benefity.

detail nabídky

Zvukaři a osvětlovači

22.9.2017 07:43 Opava

Plat: 100 Kč KO: Pavlíková Martina, nabídku zašlete na e-mail: mzdovauctarna@divadlo-opava.cz Pracoviště Opava, nástup ihned.

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

22.9.2017 06:53 Praha

Plat: 30 000 Kč Místo výkonu práce: Pobřežní 620/3, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu petra@czechrelocate.cz (Po/stř: 9:00 - 15:00) Kontaktní osoba: paní Petra Sumerauerová UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Požadavky: znalost španělského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, VŠ vzdělání technického směru. Zájemci s doporučenkou nechť pošlou SMS, budou obratem kontaktováni, aby byl domluven termín schůzky. (774 167 469)

detail nabídky