Detail nabídky nebyl nalezen. Zkuste si vybrat jinou nabídku.

Automation tester - Java / C#

22.3.2019 22:16 Moravskoslezský kraj

We give you a chance to:

Care about transformation of often repetitive test cases (smoke and regression) into automation scripts but also of design patterns observance.

Daily routine contains care of scripts, data preparation, test case scenario revisions, setting up automation jobs for remote runs.

Crucial part of work is to update and extend support libraries continuously.

Communication with colleagues from several departments in appropriate way (product managers, functional testers, developers.

Revision of functional test scenarios.

Design and implement automation scripts.

Test data preparation.

Making proposals of necessary module's changes.

Set up automation jobs on server site. Improvement of the test methodology.

Design and implementation of support libraries.

Ensure design patterns and best practises.

We need the best, the most flexible, the right freaks to get things done!

Požadujeme

If you have...

University degree in IT preferable (or high school degree); 2-5 years of experience at the similar job role; ability of individual logical thinking; ability to work in team (team player); self-starter.

English language on communicative level; knowledge of design and implementation of applications.

Technical skills:

· Experience with SQL, PL/SQL

· Experience with versions control tools.

· Knowledge of markup language (XML) (advantage)

· Experience with CI servers (Jenkins,TeamCity) (advantage)

· Knowledge of web services (SOAP, REST) (advantage)

· Experience with C# and .NET 4.5 or higher. OR experience with Java - JUnit, JDBC, Spring, Maven...

· Knowledge of Design patterns

· Knowledge of Selenium WebDriver

Do you have experience only with some of these technologies, but scripting in Java and/or C# are daily bread for you? At work or in your free time? Don´t hesitate to apply anyway! We want to talk you for sure!

Soft skills:

· Sense for detail, reliability.

· Good communication skills.

· Ability to work both independently and in the team

· Flexibility and analytical approach.

· Willingness to improve technical skills of the whole team

· Presentation skills.

· Ability to handle technical issues related with testing

· environment(server setting ...)

Nabízíme

We offer...

Motivating yearly bonuses.

Extra week of holidays.

2 sick days/year.

Notebook.

Cell phone.

Free tea. Subsidized coffee.

Meal allowances.

Referral Program Bonuses.

Unforgettable corporate and team events.

And of course you will be part of a IT professional team with access to new technologies, in a place where you can cultivate your expertise and use your knowledge to the full extent.

Possible internal growth.

Technical trainings and certificates.

Loyalty bonus.

Allowance to pension scheme.

Potential business trips to exotic destinations (as China, Russia, Vietnam, Philippines, Indonesia, India, ...).

Pokud Tě tato pozice zaujala, neváhej mne prosím kontaktovat!

Těším se na Tvou reakci!

Petra Štěrbová

Experis / ManpowerGroup

Petra.sterbova@experis.cz

+420 731 412 527

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

22.3.2019 06:10 České Budějovice

Plat: 20 000 Kč Praktická znalost technologií: PHP5, MySQL, HTML/CSS, JavaScript, příp. další... Kreativita, schopnosti tvorby grafiky výhodou. Pestrá práce na zajímavých projektech. Možnost aktivně uplatnit kreativitu, příležitost osobního rozvoje - přesahy do různých multimediálních oborů (grafický design, video, zvuk, 3D), Pružná pracovní doba, vstřícný osobní přístup … Primárně mi nezáleží na „oficiálním vzdělání“, důležitější jsou opravdové schopnosti a dovednosti. Nabízíme: Férové jednání, osobní přístup, pružná pracovní doba. Benefity dle možností.

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

22.3.2019 08:58 Bohumín

Plat: 13 350 Kč Požadavky: - Pokročilá znalost PHP a OOP - Min. základní znalost Nette/Symfony či jiného frameworku - Docházet na porady do kanceláře (Ostrava) Obsah práce: - Vývoj eshopového řešení, které provozuje již 60 obchodníků - Vytváření nových funkcí, modulů, napojování API - Řešení individuálních funkcí a speciálních požadavků Nabízí: - Odpovídající finanční ohodnocení - Možnost "Homeoffice" - Finanční bonusy / odměny - Svobodná firma s jasnými pravidly a vizí do budoucna - Kariérní růst Způsob kontaktu: Telefonicky (po-pá 9:00-18:00) nebo zasílat životopisy na email.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 06:47 Praha

Plat: 25 000 Kč Kontakt telefonicky nebo e.mailem. anglický jazyk: aktivně slovem i písmem

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 07:12 Brno

Plat: 69 000 Kč První kontakt e-mailem. Vývojář softwaru: znalost vývoje sw, znalost práce s jasně definovanými sw procesy, schopnost pracovat s kódy a vytvářet projektovou dokumentaci, schopnost pracovat samostatně, zodpovědnost za vlastní kvalitu práce, komunikační dovednosti, pro-klientský přístup Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 06:01 Praha

Plat: 55 000 Kč místo výkonu práce: Praha kontakt: Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Požadavky a znalosti na pozici: základy: Disaster recovery Strategy, Performance optimization, Application Performance Management, zkušenosti z oblasti Service desk/Ticketing sw, dále s procesy ITIL/ITSM, schopnost pracovat s kódy a číst a vytvářet dokumentaci, schopnost pracovat samostatně, zodpovědnost za vlastní kvalitu práce, odolnost vůči stresu, komunikační dovednosti, pro-klientský přístup - telefonní komunikace s klienty.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 06:07 Praha

Plat: 80 000 Kč MVP: Praha Kontaktovat mailem: petra.komarkova@techdata.com Zaměstnanecké výhody: Bonus dovolená, sick days, stravenky

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 06:07 Plzeň

Plat: 25 000 Kč Náplň práce: · Integrace SW bloků vyvinutých v jazyce C do komplexních aplikací · Používání a optimalizace různých stupňů integrace SW · Vytváření SW dokumentace v kooperaci s projektovými vedoucími · Poskytování nových release zákazníkům · Úzká spolupráce se SW developery, Systémovými a SW architekty a testery · Výhodou práce na processorech typu ARM, GPU ASICs Požadavky: · SŠ / VŠ technického směru · Zájem o automobilový průmysl · C/C++, CMake · Znalost AJ nebo NJ · Ochotu učit se novým věcem · Ochotu cestovat v rámci ČR i zahraničí · Rychlá adaptace na nové prostředí Nabízíme o Práci pro renomované zákazníky o Individuální finanční ohodnocení o Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře) o Bonusy v závislosti na výkonu o Služební vůz, flexipasy, stravenky, caffeteria, firemní akce, multisport karty, …. o Možnost služebního ubytování o Práce v příjemném kolektivu o Možnost home office

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 08:01 Mladá Boleslav

Plat: 50 000 Kč O čem to bude? - Analýza zadání a návrh řešení v souladu s interní metodikou - Úpravy Funkční Specifikace - Součinnost s infrastrukturním oddělením - Vypracování Systémové specifikace dle zadání - Vypracování referenčních architektonických schémat - Komunikace se zástupci zadavatelů Co by měl náš nový kolega mít? - SŠ či VŠ vzdělání v oboru IT - Velmi dobré návrhové, analytické znalosti a dovednosti - Praktickou dovednost s tvorbou diagramů v nástroji SAG Alfabet (PlanningIT) a Sparx Enterprise Architect - Znalosti metodik ITIL, TOGAF - Zkušenost s modelováním v UML a Archimate 2.x, 3.x - Základní znalosti v oblasti sítí (IP, DMZ), HW/OS, VMWare, databází, webových, aplikačních serverů - Základní architektonickou znalost v oblastech SAP, - Oracle, Java a .NET Výhodou bude: - Zkušenosti s projektovým řízením - Znalost procesního řízení - Znalost prostředí ŠKODA Nezalekni se našich požadavků! Pokud splňuješ jen některé požadavky, zkus se přihlásit! Za zkoušku přece nic nedáš a pro šikovné lidi se u nás práce vždycky najde. Rádi se s tebou setkáme a případně Ti nabídneme i jiné pozice, které odpovídají Tvému profilu a tomu, co Tě baví, lépe!

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 07:50 Ostrava

Plat: 47 000 Kč 25120 Vývojáři softwaru ZamK Pracoviště: 28. října 1142/168, Ostrava - Mariánské Hory Kontakt osobně na adrese pracoviště, telefonicky 10-16 hod., e-mailem. Požadavky: -Anglický jazyk - aktivně slovem i písmem -Ukrajinský jazyk - výhodou -Ruský jazyk - výhodou -Zkušenosti s ontologickými datovými bázemi - výhodou -Zkušenosti s vývojem AR/VR softwarů - výhodou Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené.

detail nabídky

Vývojáři softwaru

22.3.2019 06:51 Praha

Plat: 35 000 Kč Softwarová a analytická společnost s 20ti-letým působením na českém a slovenském trhu hledá kolegy do statistického a analytického oddělení Pracovní náplň Příprava a návrh a realizace analytických projektů, implementace Účast na různorodých projektech Práce s profesionálními analytickými nástroji Sledování novinek v oboru Účast na konferencích Požadujeme Vysokoškolské vzdělání v oblasti statistiky a práci s daty nebo odpovídající praxe Znalost anglického jazyka Kreativní analytické myšlení Schopnost rychlého řešení analytických problémů Znalost správy počítače a serverů, platforma Microsoft (Windows 7 – 10, Windows 2012, Office) Zkušenost se správou MS Exchange, Active Directory a Hyper-V, Synology Základní schopnost IT zásahů a nastavení (základní oprava HW (např. výměna hdd, zdroje apod.), tiskárna, wifi router) Dovednosti programování (Python, C++, SQL, R) výhodou Nabízíme Práci ve stabilní analytické společnosti Různorodé projekty Zaškolení nástrojů SPSS a možnost profesní certifikace Další profesní vzdělávání a účast na odborných konferencích Prostor pro osobní realizaci Systém zaměstnaneckých benefitů Nástup je možný ihned, nebo dle domluvy.

detail nabídky

Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií

22.3.2019 06:28 Brno

Plat: 17 600 Kč Fakultní nemocnice Brno, Centrum informatiky, Oddělení systémové a technické podpory, Jihlavská 20, 625 00 Brno přijme technika informačních technologií Požadavky: • maturitní zkouška (obor informační technologie, informatika výhodou) • vhodné i pro absolventy středních, vyšších odborných a vysokých škol • aktivní zájem o obor IT • znalost AJ na základní úrovni pro čtení technické dokumentace • znalost HW a periferií • základní zkušenosti s instalací programů, zálohováním dat, správou počítačových sítí • schopnost rychle a pružně reagovat na vzniklou situaci • morální a občanská bezúhonnost Nabízíme: • práci v mladém kolektivu • získání profesních zkušeností od kolegů • celou řadu zaměstnaneckých výhod v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit Nástup: dohodou Profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu paní Jany Zemánkové, asistentky náměstka Centra informatiky, e-mail: Zemankova.Jana@fnbrno.cz, tel. 5 3223 2892

detail nabídky