Detail nabídky nebyl nalezen. Zkuste si vybrat jinou nabídku.

Vývojáři softwaru

25.2.2018 07:21

Plat: 40 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Hledám IT analytiky. Co by bylo Vaší náplní práce: - tvorba analýzy pro určité části systémů HCI, poskytování konzultací o funkčních požadavcích a možných řešeních a pomoc s definováním koncepce vývoje aplikací Co je zapotřebí: - Analytické myšlení a dovednosti k řešení kreativních problémů - Plynulá angličtina - Znalost analytických metod a nástrojů UML + CASE (preferuje Enterprise Architect) - Základní znalosti Oracle databází a PL / SQL a základy modelování obchodních procesů Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Pokud ano, nejlepší bude, když mi pošlete CV, ze kterého bych se o Vás mohla dozvědět o něco více a následně bych Vás kontaktovala s podrobnějším popisem pozice.

detail nabídky

Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

25.2.2018 06:28

Plat: 25 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Pro společnost, která je rámcovým zhotovitelem stavebních prací v oblasti telekomunikací, hledáme kandidáty na pozici Technik telekomunikačních sítí. POPIS POZICE - realizace zakázek v oblasti výstavby a údržby optických a metalických sítí - zajišťování provozuschopnosti telekomunikačních zařízení a kabelových telekomunikačních vedení - organizování a kontrola montáže, provozu a oprav telekomunikačních sítí - v případě složitějších poruch, provádění diagnostiku a opravy - kontrola souladu projektové dokumentace se skutečným stavem v terénu - přípravné práce pro montáž a opravy optických a metalických kabelů a odborná práce s tímto související - zodpovědnost za dodržování předpisů a postupů BOZP, EMS, ISO - místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj PROFIL KANDIDÁTA - SOU/SŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického nebo telekomunikačního směru - vyhláška 50/78 Sb., min. § 6 - ŘP sk. B a ochota cestovat - zkušenost se servisní činností na rozsáhlých sítích - znalost technologií pro optické sítě - systematický způsob práce, smysl pro techniku - časová flexibilita - manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost NABÍZÍME - motivující finanční ohodnocení - mobilní telefon a zaměstnanecké výhody - nástup možný ihned

detail nabídky

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

25.2.2018 08:14 Ostrava

Plat: 27 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Měla bych zde další zajímavou nabídku MES programátora - Java vývojáře, který nechce jen sedět 8 hodin za počítačem, ale je v kontaktu s výrobou a vylepšuje výrobní procesy. Celkově je oddělení tvořeno cca 70 lidmi - PLC a MES programátoři, elektro projektanti a jiní. Mají nové moderní kanceláře, podporují další vzdělávání a je zde možnost i zahraničních služebních cest účasti na konferencích a různých veletrzích. Příklady realizovaných projektů: o automatizace hasicích vozů o nový řídicí systém na aglomeraci o digitální systém pro řízení kamionové dopravy v areálu o nový digitální model vysoké pece Využívané technologie: o Java SE/EE, JUnit, Spring Framework o SQL (PL/SQL, TSQL), uložené procedury (MS SQL, ORACLE) Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz.

detail nabídky

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

25.2.2018 08:55 Ostrava

Plat: 27 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Měla bych zde zajímavou nabídku MES programátora - C# vývojáře, který nechce jen sedět 8 hodin za počítačem, ale je v kontaktu s výrobou a vylepšuje výrobní procesy. Celkově je oddělení tvořeno cca 70 lidmi - PLC a MES programátoři, elektro projektanti a jiní. Mají nové moderní kanceláře, podporují další vzdělávání a je zde možnost i zahraničních služebních cest, účasti na konferencích a různých veletrzích. Příklady realizovaných projektů: o automatizace hasicích vozů o nový řídicí systém na aglomeraci o digitální systém pro řízení kamionové dopravy v areálu o nový digitální model vysoké pece Využívané technologie: o .NET Framework (C++,C#,C), WPF (VBA), WCF o SQL (PL/SQL, TSQL), uložené procedury (MS SQL, ORACLE) Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz.

detail nabídky

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

25.2.2018 06:49 Pardubice

Plat: 24 000 Kč Místo výkonu práce Pardubice - Štrossova. Nástup 1.2.2018 případně dohodou. Požadujeme: " Min. SŠ vzdělání technického směru (IT) " Velmi dobrá znalost práce na PC - podmínkou " Praxe na obdobné pozici - výhodou ve zdravotnickém (laboratorním) segmentu " Flexibilita, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost " Velmi dobrá znalost MS Office " Znalost Exchange, MS Access, SharePoint a SQL - výhodou " Vysoké pracovní nasazení, schopnost a ochota učit se novým věcem " Řidičský průkaz skupiny B " Trestní bezúhonnost a slušné vystupování Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, firemní akce, 6 týdnů dovolené, První kontakt e-mailem.

detail nabídky

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

25.2.2018 06:48 Rožnov pod Radhoštěm

Plat: 45 000 Kč Náplň práce: " Seznámíte se s interní IT infrastrukturou a se spravovanými sítěmi zákazníků, začnete tyto technologie postupně spravovat " Po zapracování budete mít zodpovědnost za provoz a správu serverů, PC stanic, technologie, služeb: o Linux (Debian, Cloudlinux) s provozem hostingových služeb o Proxmox VPS o Microsoft Windows Server, Microsoft Exchange, Microsoft Windows o Správa síťové infrastruktury - routery, switche (Cisco, HP, Unifi, Mikrotik) " Budete realizovat a koordinovat: o Další vývoj a rozvoj hostingových služeb o Požadavky na nákup interního serverového HW pro provoz služeb " Budete instalovat a konfigurovat nové technologie - interní, zákazníků " Budete poskytovat pokročilou IT podporu kolegům a zákazníkům " Budete udržovat aktuální dokumentaci Požadujeme: " Vzdělání SŠ, VŠ (optimálně technického směru) - může být i absolvent " Pokročilou znalost angličtiny " Znalost běžných linuxových serverových aplikací (Apache/Nginx, PHP, MySQL, Postfix, Dovecot, Bareos, Owncloud, Zabbix) " Znalost Microsoft Windows Server (Hyper-V, Active directory, Exchange) " Mírně pokročilé znalosti běžných síťových protokolů (DNS, SMTP, HTTP, FTP, atd.) " Mírně pokročilé znalosti IP sítí (routing, switching, VLAN, DHCP, VPN, IPv6, atd.) " Mírně pokročilé znalosti správy síťových prvků Cisco, Unifi, Mikrotik " Pečlivost, svědomitost, samostatnost, ochota se vzdělávat v oboru " Projektové myšlení " Zvládání práce ve stresu " Chápání globálních IT trendů " Řidičský průkaz skupiny B " Nástup: leden 2018 (případně dohodou) Upřednostňujeme: " Znalost virtualizace KVM/VMware " Znalost skriptování v Bash " Znalost PHP " Praxe a zkušenosti v oboru " Časovou flexibilitu Zaměstnanecké výhody8): " Třísložkový plat o Základní hrubá mzda ve zkušební lhůtě 35.000 Kč, po zkušební lhůtě 45.000 Kč a více (dle Vašich znalostí a schopností) o Měsíční prémie (za realizaci interních a zákaznických projektů) o Roční prémie " Firemní mobilní telefon " Školení, literatura a osobní růst na náklady společnosti " Práce s TOP serverovými technologiemi (Blade servery) " Smlouva na dobu určitou 1 rok, následně smlouva na dobu neurčitou Zájemci, prosím, kontaktujte nás na alena.kinclova@anafra.cz. Do e-mailu také napište, proč byste byli přínosem pro naši společnost. V případě otázek volejte na 773 745 735.

detail nabídky

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

25.2.2018 07:01

Plat: 35 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Hledám Testery pro automatizované testování. Co Vás na pozici čeká: - příprava testovacích dat - manuální a automatizované testy v rámci různých technologií - komunikace s vývojovými týmy při řešení závad Vývoj je agilní - cca 7 releasů ročně, a maintenance je minimální. Databáze zmiňované aplikace již má přes 50 TB dat a denně registruje 70 000 - 250 000 uživatelských loginů. Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Pokud ano, nejlepší bude, když mi pošlete CV, ze kterého bych se o Vás mohla dozvědět o něco více a následně bych Vás kontaktovala s podrobnějším popisem pozice.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

25.2.2018 08:00 Brno

Plat: 25 000 Kč Požadované dovednosti řidičský průkaz, ruština (slovem i písmem rodilý mluvčí) angličtina, Požadovaná praxe: 3 roky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

25.2.2018 08:52

Plat: 50 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Jako spousta dalších mám pro Vás pracovní nabídku :). Hledám C# developery. Aktuálně běžící projekty: - BI projekty – Frontend, tvorba aplikací a dashboardů - vývoj pluginů a aplikací pro průmyslovou robotiku - návrh, monitoring a údržba produktů v chem. průmyslu - vývoj IS pro plánování servisních návštěv Využívané technologie: C#/.NET, WPF, HTML5, CSS, JavaScript (Angular 2, React, jQuery, Knockout) Platově se zde pohybujeme okolo 50 k + bonusy. Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mailu eva.bordovska@manpower.cz. Případně pokud Vás zajímají nabídky jinak orientované, dejte mi vědět a se budu snažit Vám zasílat nabídky přímo "na tělo" :).

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

25.2.2018 06:09

Plat: 50 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Mám zde nabídku na pozici Java developera. Aktuálně běžící projekt, na kterém byste se podílel: - Vývoj nových funkcí aplikace využívané bankami v zahraničí - Design a realizace možných optimalizačních řešení systému - Spolupráce s ostatními developery na dalších technologiích - Unit testing Vývoj je agilní - cca 7 releasů ročně, a maintenance je minimální. Databáze zmiňované aplikace již má přes 50 TB dat a denně registruje 70 000 - 250 000 uživatelských loginů. Využívané technologie: především - Java EE, Apache iBATIS nebo Hibernate, XML/XSD dále - SQL, HTML/CSS Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Pokud ano, nejlepší bude, když mi pošlete CV, ze kterého bych se o Vás mohla dozvědět o něco více a následně bych Vás kontaktovala s podrobnějším popisem pozice.

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací specialisté

25.2.2018 08:52 Ostrava

Plat: 40 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Hledám C# programátory webových aplikací. Firma se zabývá vývojem, provozem a údržbou softwarových systémů pro své vlastní potřeby - prioritní působení firmy není vývoj, ale logistika a papírenství. Vytvořené aplikace, v nichž nechybějí například geografická data nebo počasové vlivy, pomáhají například při ekologické těžbě lesa. Aktuálně běžící projekt: vývoj, úpravy a nové funkcionality interního ERP systému pro jednotlivé výrobní divize Využívané technologie: .NET/ C# Programing (WCF services, Entity Framework), MS SQL server database Platově se zde pohybujeme v rozmezí 40-60 k, vždy záleží na konkrétních zkušenostech a dovednostech. Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mailu eva.bordovska@experis.cz. Případně pokud Vás zajímají nabídky jinak orientované, dejte mi vědět a se budu snažit Vám zasílat nabídky přímo "na tělo" :).

detail nabídky

Programátoři počítačových aplikací

25.2.2018 06:24 Ostrava

Plat: 45 000 Kč Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV. Dobrý den, Jedná se o vývoj vlastních pluginů pro správu reklam na webových stránkách. Produkty společnosti tak zná každý, aniž by o tom vlastně věděl. Pracuje se s nejmodernějšími technologiemi. Můžete si vybrat, jestli Vás více zajímá Front end nebo Back end. Jedná se o menší společnost, v ČR cca 55 zaměstnanců a jsou plány na rozšíření. Preferují neformální prostředí a pracují v párech. Kanceláře mají v Ostravě, Opavě a v Brně. Využívané technologie: JavaScript, TypeScript, Node.js a asynchronní programování, AngularJS, Angular 2. Platově vždy záleží na konkrétních zkušenostech, každopádně rozhodně konkurenceschopné :) - včetně benefitů (6 týdnů dovolené, HO a další). Měl byste zájem dozvědět se bližší informace? Jsem k dispozici na tel. : 607 060 633 nebo na e-mail eva.bordovska@manpower.cz.

detail nabídky