Technici kontroly kvality, laboranti v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Pracoviště: Matuškova 1929/10, Slezská Ostrava
Kontakt: emailem

Do našeho týmu hledáme nového pracovníka OTK (oddělení kvality) se zaměřením na strojní celky. Požadujeme ÚSO strojní s praxí min 2 roky, nutná znalost použití měřidel, samostatnost, flexibilita, práce na PC; Podmínkou čtení ve výkresové dokumentaci; schopnost práce v systému ISO9001, EN1090, znalost NDT - VT, PT, MT - nejlépe certifikace
Jazykové požadavky - AJ, NJ VÝHODOU NÉ PODMÍNKOU
ŘP sk B výhodou ne podmínkou
Náplň práce bude upřesněna při pohovoru.
Své životopisy, prosím, zasílejte na náš email: katerina.hrnova@se-mi.cz

Benefity: stravenky, dovolená navíc, flexibilní pracovní doba

Plat: 22000 Kč

Nástup: 1.2.2018 | Vloženo: 13.1.2018 08:48

SE-MI Technology, a.s.

Matuškova, Ostrava, 710 00

Kateřina Hrňová

katerina.hrnova@se-mi.cz

+420 595 224 150

Kontaktujte nás

Přiložte svůj životopis/motivační dopis ve formátu PDF.