Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Ředitel Krajského úřadu Jihomoravského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa
operátora/operátorky Kybernetického operačního centra (KOC) odboru kancelář ředitele
Místo výkonu práce: Žerotínovo náměstí 3, BRNO
Platové podmínky: se řídí zákoníkem práce, v platném znění, a nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 11.
Termín nástupu: co nejdříve - dle dohody
Charakteristika vykonávané práce:
Operátor sleduje výstupy z bezpečnostních monitorovacích systémů a v případě výskytu alertu eskaluje na analytika. Při řešení bezpečnostních událostí se podílí na kompletním zmapování všech událostí v systémech, které vedly ke vzniku kybernetické bezpečnostní události. Může se podílet na provádění systémových analýz složitých procesů detekce bezpečnostních událostí v rámci kybernetického operačního centra.
Kontaktní pracovník: Bc. Aleš Staněk, vedoucí Kybernetického operačního centra, odboru kancelář ředitele, telefon 541 658 903.
Požadujeme:
potřebné vzdělání: vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo v bakalářském studijním programu, studijní obor: nejlépe zaměření na oblast informatiky a komunikačních a informačních technologií, znalosti oboru: praktická znalost HW, SW a základních OS, praktické zkušenosti s LAN a WAN sítěmi, znalost bezpečnosti počítačových systémů a sítí, znalost nástrojů a technologií kybernetické bezpečnosti, znalosti v oblasti detekce kybernetických bezpečnostních událostí a incidentů, jazykové znalosti: dobrá znalost odborné AJ technického směru (porozumění psanému textu)
další požadavky: proaktivní přístup k vyhodnocování alertů z monitorovacích systémů, schopnost řešit problémy, zodpovědnost, schopnost pracovat v týmu, pečlivost, přesnost, preciznost, schopnost koncepční práce, dobré komunikační schopnosti, schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu, ochota se dále vzdělávat, schopnost aplikace získaných vědomostí, zájem o rozšiřování vědomostí.
Nabízíme:
stabilní zaměstnání ve veřejné správě na dobu neurčitou, pět týdnů dovolené, sick days,
stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Benefits Card, zaměstnanecký příspěvek na divadelní představení, firemní mateřskou školku, jazykové kurzy, široké možnosti dalšího vzdělávání, stabilní pracovní prostředí s moderním vybavením, pružná pracovní doba, příjemný pracovní kolektiv.
Písemnou přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději do 23. ledna 2019. Přihlášku podejte prostřednictvím podatelny nebo zašlete na adresu: Krajský úřad Jihomoravského kraje, oddělení personálních věcí a vzdělávání, Žerotínovo nám. 449/3, 601 82 Brno. Všechny požadavky a předpoklady uchazeče musí být splněny do termínu podání přihlášky do výběrového řízení.
Odkaz na internetový portál, kde je pozice uvedena v plném znění: www.kr-jihomoravsky.cz (http://www.kr-jihomoravsky.cz/Default.aspx?PubID=13613&TypeID=1)
Plat: 21480 Kč

Nástup: 1.2.2019 | Vloženo: 12.1.2019 08:10

Jihomoravský kraj

Žerotínovo náměstí, Brno, 602 00

Bc. Aleš Staněk

vedoucí Kybernetického operačního centra

+420 541 658 903

Kontaktujte nás

Přiložte svůj životopis/motivační dopis ve formátu PDF.

Další nabídky

Zvukaři a osvětlovači

20.1.2019 07:46

Plat: 21 000 Kč Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: emailem abaran@medialine.cz Benefity. odměny

detail nabídky

Vývojáři webu a multimédií

20.1.2019 06:10

Plat: 25 000 Kč Požadavky: základní znalost OOP v PHP, orientace v HTML, JS a CSS, angličtinu na úrovni čtení z dokumentace, znalost OOP případně Nette je výhodou Technologie, se kterými se u nás můžete setkat nebo se u nás

detail nabídky

Vývojáři softwaru

20.1.2019 07:25

Plat: 30 000 Kč ZMK Místo výkonu práce - Ostrava. Kontakt Po a St mezi 9.00 a 10.00 hod. na tel.: +420 246 043 156. Požadujeme: ITIL Expert, ITIL Accredited Trainer, znalost ruského jazyka. HPP na dobu neurčitou.

detail nabídky